Parashikime ndeshjesh, UEFA Nations League -08.06.2022

Home » Parashikime ndeshjesh, UEFA Nations League -08.06.2022

Uells vs Hollandë

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 2.00

Kombëtarja e Hollandës është padyshim favourite në përballjen me Uellsin, të vlefshme për UEFA Nations League. “Tulipanët” kanë fituar 8 sfidat e fundit direkte me ekipin e Gareth Bale, por kjo nuk do të thotë se nuk pësojnë gol. Në 3 ndeshjet e fundit direkte të luajtura në fushën e Uellsit, si ata, ashtu dhe hollandezët kanë gjetur rrugën e rrjetës. Të zotët e shtëpisë vijnë mjaft të motivuar në këtë takim pas kualifikimit në Kupën e Botës që do të luhet në Katar.

Belgjikë vs Poloni

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.90

Në 6 nga 7 ndeshjet e fundit të Belgjikës, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. E njejta statistikë është e vlefshme dhe për 4 nga 5 takimet e fundit të Polonisë. Këta të fundit kanë arritur të sigurojnë 7 fitore në 10 përballjet e fundit, duke shfaqur një formë mjaft të mirë. Belgjika ndërkohë ka pasur disa luhatje në ndeshjet e fundit, por “Djatë” mbeten një nga kombëtaret më të forta europiane dhe jo vetëm.

Skoci vs Armeni

Fiton Skocia, koeficient 1.33

Kombëtarja e Armenisë nuk ka arritur të shënojë dot asnjë gol në 4 nga 5 ndeshjet e fundit në arenën ndërkombëtare. Për më shumë, miqtë kanë pësuar 11 gola në transfertë, duke mos arritur të shënojnë asnjë si kundërpërgjigje. Skocia nga ana tjetër humbi shansin e saj për t’u kualifikuar në Kupën e Botës së Katarit, por tani ka një arsye mjaft të fortë për t’u përqëndruar te Nations League. Kjo pasi kompeticioni mund të jetë bileta e kualifikimit për Europianin e ardhshëm.

Parashikime të tjera bastesh të sigurta

# Competitors Staff VS Staff Prediction Odd
1 UEFA Nations League Republic of Eire VS Ukraine Republic of Eire wins 2.3
2 AFCON {Qualifications} Congo VS Gambia Gambia wins 2.5
3 AFCON {Qualifications} Uganda VS Niger Uganda wins 1.44
4 AFCON {Qualifications} Tanzania VS Algeria Algeria wins 1.44
5 AFCON {Qualifications} Gabon VS Mauritania Each groups to attain (NO) 1.5
6 AFCON {Qualifications} Sudan VS DR Congo Each groups to attain 1.9
7 AFCON {Qualifications} Benin VS Mozambique Benin wins 1.5
8 Asian Cup Qualification Kuwait VS Indonesia Kuwait wins 1.36
9 Asian Cup Qualification India VS Cambodia India wins 1.2

Zgjidh kompaninë e preferuar të basteve me koeficientët më të mirë!

Kompania Welcome Bonus Platforma Licensa Monedha Regjistrimi
Mozzart Wager Tremendous Charged Odds On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
Betsafe €25 Bonus + €10 Free Wager On line casino, Poker, Sports activities MGA, UCKG, IRC €,$ Luaj tani!
22bet 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
bet365 100% deri ne 100 € On line casino, Poker, Sports activities UK, Malta, Estoni €,$ Luaj tani!
Betfinal 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
Everygame 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$ Luaj tani!
888 Sport Wager 10EUR merr 30 € On line casino, Poker, Sports activities MGA, Gibraltar €,$ Luaj tani!
Melbet 100% deri ne 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao, Estoni, Kenya, Nigeria €,$,฿ Luaj tani!
Betwinner 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
Betsson 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities MGA, IGC, UKGC €,$ Luaj tani!
Librabet 100% deri në 150 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$ Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published.